Rejestr zmian treści

Zmiany o pozycjach 1 - 20 (z 27)

Komisje Rady Powiatu Tucholskiego
rejestr zmian informacji

aktualizacja danych
Data: 2020-01-16 11:25:36
Autor: Elżbieta Damasiewicz
aktualizacja danych
Data: 2019-07-17 08:40:22
Autor: Elżbieta Damasiewicz
Aktualizacja w związku z wygaśnięciem mandatu radnego
Data: 2018-12-19 10:46:27
Autor: Elżbieta Damasiewicz
Wprowadzono skład Komisji Rady Powiatu
Data: 2018-12-04 08:50:41
Autor: Elżbieta Damasiewicz
aktualizacja danych
Data: 2018-11-19 21:19:40
Autor: Jacek Lorczak
przywrócenie informacji
Data: 2018-11-19 21:18:00
Autor: Jacek Lorczak
Archiwizacja treści
Data: 2018-11-19 20:34:18
Autor: Jacek Lorczak
uzupełniono informację o składzie K. Zdrowia, w związku ze zmianą
Data: 2015-12-22 13:09:19
Autor: Katarzyna Puczyńska
aktualizacja treści
Data: 2015-11-30 14:36:14
Autor: Katarzyna Puczyńska
uzupełniono składy osobowe Komisji
Data: 2015-04-20 09:05:33
Autor: Elżbieta Damasiewicz
zgodnie z uchwałą Nr VI/39/2015 dopisano członka Komisji Finansów i Gospodarki
Data: 2015-03-25 10:51:09
Autor: Elżbieta Damasiewicz
aktualizacja w związku z wygaśnięciem mandatu radnego
Data: 2015-03-09 15:21:09
Autor: Elżbieta Damasiewicz
dodano skład Komisji
Data: 2014-12-16 13:30:17
Autor: Elżbieta Damasiewicz
aktualizacja danych
Data: 2014-12-02 14:40:46
Autor: Jacek Lorczak
aktualizacja danych
Data: 2014-12-02 14:40:01
Autor: Jacek Lorczak
na podstawie uchwały uzupełniono skład Komisji Finansów i Gospodarki
Data: 2013-10-30 12:13:41
Autor: Elżbieta Damasiewicz
zmiana na stanowisku przewodniczącego Komisji
Data: 2013-10-28 11:30:09
Autor: Elżbieta Damasiewicz
dodanie nazwiska nowego radnego do Komisji Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska
Data: 2013-09-21 17:51:03
Autor: Jacek Lorczak
aktualizacja w związku z rezygnacją Pana Damiana kożucha
Data: 2013-07-03 12:43:16
Autor: Elżbieta Damasiewicz
aktualizacja w związku z rezygnacją Pana Damiana kożucha
Data: 2013-07-03 12:43:03
Autor: Elżbieta Damasiewicz
Zmiany o pozycjach 1 - 20 (z 27)

powrót do informacji »