VII sesja Rady Powiatu

Zapytania i interpelacje Radnych zgłoszone podczas VII sesji Rady Powiatu, która odbyła się 23 maja 2003 r.

Radny Michał Mróz
- czy wnioski składane na zalesienia są realizowane wedle daty i godziny wpływu ? Czy we wnioskach jeżeli jest zawarta większa ilość areału to będzie to realizowane na całości areału, czy ten areał zalesień jest ujednolicony ?

Radna Teresa Cherek-Kanabaj
- w ubiegłej kadencji był projekt odwodnienia i remontu ulicy Świeckiej w Śliwicach. Nie wie jak ta sprawa wygląda na dzień dzisiejszy, a wyborcy pytają o te sprawy;
- w ubiegłym roku jesienią został zrobiony wjazd i kawałek odcinka na Osiedlu Młodych. Ten wjazd jest bardzo wysoki. Projekt tego wjazdu został uzgodniony z Powiatowym Zarządem Dróg. Mieszkańcy Osiedla mówią, że jest tam za wysoko i należałoby podlać to asfaltem;
- kolejna sprawa dotyczy tablic informacyjnych dla osób wyjeżdżających z Tucholi w kierunku Śliwic. Jest tam napisane, że jest to droga do Tlenia, a nie ma zaznaczenia, że prowadzi również do Śliwic. Podobna sytuacja ma miejsce w Czersku. Wielu kierowców z terenu całego kraju i z zagranicy, którzy przyjeżdżają do firm znajdujących się na terenie naszej gminy nie bardzo wie, w którym kierunku ma jechać. Czy byłaby możliwość, aby na tych tablicach, oprócz Tlenia, dopisać również Śliwice ?

Wiceprzewodniczący Rady Józef Basta
kiedy zostaną zakończone prace nad Regulaminem Organizacyjnym Starostwa. Z materiału wynika, że został on przekazany członkom Zarządu do wniesienia uwag. Czy na następnej sesji możemy się spodziewać już gotowego tego Regulaminu ?

 

metryczka


Wytworzył: Elżbieta Błaszczyk (23 maja 2003)
Opublikował: Elżbieta Błaszczyk (13 sierpnia 2003, 14:45:36)

Ostatnia zmiana: Elżbieta Błaszczyk (8 października 2004, 14:03:11)
Zmieniono: dodano tytuł

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 2985